18 آذر 1400 08:44

لیست قیمت محصولات تست

آخرین به روز رسانی 13 آذر 1400

گروه کالا شرح کالا تعداد درکارتن قیمت مصرف کننده قیمت فروش
پودر لباسشویی پودر دست 500 گرمی تست 24 115,050 109,532
پودر لباسشویی پودر ماشین 500 گرمی تست 24 157,500 134,952
پودر لباسشویی پودر ماشین 2 کیلویی تست 6 487,200 463,833
پودر لباسشویی پودر ماشین 4کیلویی تست 4 1,176,000 1,119,595
نرم کننده حوله و لباس نرم کننده لباس 1لیتری تست 12 181,200 162,008
نرم کننده حوله و لباس نرم کننده لباس 2 لیتری تست 6 382,000 337,798
مايع لباسشويي مایع لباسشویی1لیتری تست 12 406,250 328,237
مايع لباسشويي مایع لباسشویی 3 لیتری تست 4 838,500 697,214
مایع ظرفشویی مایع ظرفشویی 1 لیتری تست 15 226,750 202,735
مایع ظرفشویی مایع ظرفشویی 4 لیتری تست 4 766,500 685,318
سفید کننده و جرم گیر سفید کننده 1 لیتری تست 12 100,800 90,124
مايع لباسشويي مایع 1لیتری مشکین شور تست 12 325,000 270,237
مايع لباسشويي مایع 3لیتری مشکین شور تست 4 1,048,100 871,496
سفید کننده و جرم گیر مایع جرم گیر 1 لیتری تست 4 165,000 147,524

توضیحات مهم و کاربردی

 • امکان صدور فاکتور رسمی برای تمامی شرکتها و سازمانها وجود دارد 
 • فروش صرفا به صورت نقدی صورت میپذیرد. 
 • قیمتهای اعلام شده برای فروش عمده محصولات میباشد. منظور از فروش عمده سفارش حداقل ۱۰ کارتن میباشد. 
 • امکان سفارش محصولات به صورت ترکیبی از برندهای مختلف وجود دارد. 
 • امکان پرداخت در محل برای تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران وجود دارد. 
 • ارسال کالا به شهرستان با باربری صورت میپذیرد و تسویه قبل از تحویل باربری انجام میشود. 
 • برای مشتریان محترم تخفیفات حجمی و ریالی به صورت ماهیانه و فصلی در نظر گرفته میشود. 
 • جهت آگاهی از جشنواره ها و تخفیفات فصلی به وب سایت رزگل www.rosegolco.ir مراجعه نمایید. 
 • در صورت تمایل برای خرید خرده محصولات به قیمت های عمده به فروشگاه آنلاین تام مارکت www.taammarket.ir مراجعه نمایید.
شوینده تست

خرید عمده محصولات تست فقط از شرکت رزگل تام

خرید عمده محصولات تست به عنوان بخشی از محصولات شوینده و بهداشتی پرطرفدار یکی از بهترین راه های دسترسی آسان و توزیع منصفانه آن در سراسر کشور به شمار می رود. محصولات این برند خوشنام که مشتمل بر انواع مایع ظرفشویی، مایع لباسشویی و پودر لباسشویی می باشد توانسته است در مدت زمان کوتاهی از بازخوردهای مناسبی از جانب مصرف کنندگان برخوردار شود. از همین رو امروزه با توسعه فعالیت های شرکت رزگل تام در سراسر کشور یکی از محصولات پرطرفداری که در اغلب فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها و مراکز فروش معتبر عرضه می شود همین محصولات شوینده می باشد که از لحاظ کیفی و همچنین قیمت نیز جذابیت های خاصی را در بازار تولید و فروش ایجاد نموده است. شرکت رزگل تام با تکیه بر توانایی های خود در زمینه خرید و توزیع انواع محصولات بهداشتی و شوینده و بهره مندی از ناوگان حمل و نقل مجهز هم اکنون فرصت مناسبی را برای خرید عمده محصولات تست در سراسر کشور فراهم نموده است. هر چند عمر کوتاهی از شروع به کار این برند خوشنام ایرانی میگذرد با این وجود رزگل تام توانسته است در جهت معرفی این محصول و همچنین تاسیس و ایجاد مراکز  فروش محصولات بهداشتی سایر برندها از قبیل ایجاد دفاتر نمایندگی پخش محصولات اکتیو نیز به بازی تولیدکنندگان داخلی محبوب بشتابد.

فروش ویژه محصولات تست

فرصت طلایی خرید عمده محصولات تست

خرید عمده محصولات تست یک فرصت است. این فرصت طلایی را فروشندگان عمده این محصولات در سراسر کشور و حتی صادرکنندگان و واردکنندگان این محصول در کشورهای همسایه بیشتر درک می کنند. این فرصت ها  را که رزگل تام  توانسته است از یک قدم کوچک به گام های بلند اقتصادی جهت پیشرفت در این عرصه تبدیل کند نباید نادیده گرفت. در واقع گشایش اقتصادی یکی از اهداف کلان این شرکت به شمار می رود که با بهره مندی از سیستم توزیع مجرب و کارشناسان فروش آموزش دیده و با سابقه امکان تامین بخش بزرگی از نیازهای مصرف کنندگان در عرصه های مختلف فراهم شده است. به عبارت دیگر رزگل تام توانسته است در تامین انواع سفارش اداری و توزیع محصولات مختلف توسط زنجیره پخش سوپرمارکت به عنوان یک شرکت پویای پخش کالا به طور گسترده نیز به ایفای نقش واقعی خود بپردازد. فراموش نکنید فعالیت های این شرکت فقط محدود به این موارد نبوده بلکه ایجاد فرصت های برابر به خریداران از طریق خرید عمده مواد غذایی از قبیل انواع بیسکویت رژیمی یا نان جو دوسر نیز با بهترین شرایط مهیا گردیده است. همچنین قیمت گذاری عادلانه برای مراکز خرید و گسترش اشتغال زایی در این حوزه از طریق خرید عمده شوینده های معتبر از جمله خرید عمده سافتلن و انواع دستمال کاغذی برند سافتلن  در ابعاد و اوزان مختلف و  در سایر برندهای معتبر نیز توانسته است به چرخه توزیع و تامین محصولات بهداشتی یاری برساند. برای آشنایی با سایر فعالیت های این شرکت و توضیحات بیشتر در زمینه خرید عمده محصولات تست و سایر موارد توصیه می کنیم تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

خرید عمده محصولات تست فقط از پخش رزگل

خرید عمده محصولات تست و زنجیره تامین شرکت رزگل تام

امروزه خرید عمده محصولات تست  و محصولات مشابه به دلیل  بهره مندی از تخفیفات مناسب فروش و  سرعت دسترسی به این محصولات یکی از راه های افزایش رقابت در بین شرکت های توزیع کننده به شمار می رود. همانطور که اشاره کردیم شرکت رزگل تام ضمن توزیع و پخش انواع محصولات شوینده و مواد غذایی همچنین به عنوان تامین کننده اساسی این محصولات در سراسر کشور نیز برشمرده  می شود. البته لازم به ذکر است که فعالیت های این شرکت صرفا محدود به داخل کشور نبوده بلکه در زمینه صادرات این محصول به سایر کشورها از جمله کشورهای همجوار از قبیل افغانستان، عراق، ازبکستان و عمان نیز نقش مهمی دارد. از طرفی تامین نیازهای طیف وسیعی از  ادارات، بانک‌ها و ارگان های مختلف دیگر  که از طریق ثبت سفارش اداری در وب سایت این شرکت انجام می گیرد توانسته است نام این شرکت را به عنوان اولین توزیع کننده رسمی محصولات شوینده و غذایی در صدر سایر توزیع کنندگان اینترنتی قرار دهد. چنین افتخاراتی از طریق ایجاد پویایی در عرصه رقابت های سالم اقتصادی در موارد زیر حاصل گردیده است:

 • فروش و توزیع محصولات مورد نیاز جامعه مصرف از طریق اخذ نمایندگی‌ محصولات مختلف
 • یاری رساندن به ایجاد واحدهای توزیع در سایر نقاط کشور از طریق ایجاد شرکت پخش کالا
 • تقویت صادرات محصولات تولید داخلی
 • سرعت دادن به روند تحویل و توزیع محصولات
 • ایجاد سیستم سفارش گذاری اینترنتی و تسهیل خرید عمده محصولات تست برای مشتریان
 • برخورداری از مزیت های خرید عمده شوینده و خرید عمده مواد غذایی
 • در ادامه هر یک از این موارد را به طور اجمالی مورد بررسی قرار خواهیم داد.
خرید عمده محصولات تست و زنجیره تامین شرکت رزگل تام

فروش و توزیع محصولات مورد نیاز جامعه مصرف از طریق اخذ نمایندگی‌ محصولات مختلف

این کار از راه های قانونی و رسمی از قبیل نمایندگی پخش محصولات اکتیو صورت می گیرد که توانسته است نیازهای جامعه مصرف را تا حد مطلوبی پوشش دهد. فراموش نکنید دامنه توزیع محصولات به صورت تک بعدی نبوده و محدود به محصول خاصی نمی باشد بلکه مشتمل بر محصولات متنوعی از قبیل توزیع محصولات و مواد غذایی مختلف مانند بیسکویت رژیمی یا نان جو دو سر که از مشتریانی پروپاقرص برخوردار است نیز می باشد.

یاری رساندن به ایجاد واحدهای توزیع در سایر نقاط کشور از طریق ایجاد شرکت پخش کالا

دایر کردن دفاتر نمایندگی و شرکت های پخش  ضمن ترویج کالاهای با کیفیت و دارای صرفه های اقتصادی همچنین  سرعت دسترسی مشتریان به این محصولات را نیز افزایش می دهد. فعالیت هایی از قبیل توزیع کالا از طریق ناوگان حمل و نقل  و فعالیت های محدود به پخش سوپرمارکت نیز توسط شعب زیرمجموعه شرکت صورت می گیرد.

تقویت صادرات محصولات تولید داخلی

امروزه غیر از سیستم های تهیه و توزیع که با وجود شیوع کرونا همچنان به فعالیت های خود از طریق مجاری اینترنتی ادامه می دهند بهره دهی اقتصادی برای مشتریان از طریق خرید عمده محصولات تست، خرید عمده سافتلن و سایر مواد شوینده و بهداشتی رنگ و رونق بیشتری به خود گرفته است.

سرعت دادن به روند تحویل و توزیع محصولات

یکی از مواردی که شرکت رزگل تام را از سایر شرکت های تامین و توزیع کالا متمایز می سازد سرعت بخشیدن به سیستم های پخش کالا که مورد نیاز مصرف کنندگان به خصوص  توسط مشتریان دائمی  این شرکت (ادارات، بانک ها ، بیمارستان ها، هتل ها و …) است.

ایجاد سیستم سفارش گذاری اینترنتی و تسهیل خرید عمده محصولات تست برای مشتریان

این شرکت همپای سایر رقبا توانسته است در صدر فعالیت های خود امکان سفارش گذاری اینترنتی را برای این برند محبوب فراهم نماید و شتاب بیشتری به روند فعالیت های خود در این زمینه ببخشد.

برخورداری از مزیت های خرید عمده شوینده و خرید عمده مواد غذایی

ایجاد زمینه سوددهی برای فروشندگان ثانویه  و خرده‌پا محصولات و عرضه محصولات مختلف با قیمت بسیار مناسب بر اساس فاکتورهای رسمی شرکت می تواند تفاوت در قیمت و همچنین به نوعی تضمین منافع آتی مصرف کنندگان در این عرصه باشد. توصیه میکنیم به منظور بهره مندی از مزایای خرید عمده  محصولات تست و سایر محصولات شوینده و انواع محصولات غذایی در اولین فرصت با کارشناسان فروش این شرکت تماس بگیرید.