7 آذر 1400 09:46

همکاری با ما:

شرط اصلی بقا برای هر مجموعه ای گسترش روابط تجاری و غیر تجاری با دیگر واحد های مرتبط می باشد. گروه پخش رزگل بدین منظور آمادگی شروع همکاری با تامین کنندگان، وارد کنندگان و کارخانجات محترم در حوزه ها ی عملیاتی ذیل را دارا میباشد:

  • تامین کنندگان محصولات سولزی:

کلیه تولید کنندگان و تامین کنندگان و وارد کنندگان  که در حوزه محصولات سلولزی از قبیل دستمالهای کاغذی، نوارهای بهداشتی، پوشک و محصولات غیر بافته شده فعالیت میکنند خواهشمند است که لیست محصولات خود را به همراه مشخصات و شرایط تامین را برای ما ارسال کنند تا بتوانیم نخستین گام همکاری را برداریم. بدین منظور لیست محصولات به همراه عکس و درصورت امکان قیمتهای پیشنهادی را به ایمیل Purchasing@taammarket.ir و یا با  شماره تلفنهای مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  • تامین کنندگان حوزه محصولات بهداشتی:

تامین کنندگان حوزه محصولات بهداشتی از قبیل انواع شامپوها، خمیر دندان، صابون، روغن های بهداشتی، محصولات بهداشت شخصی و لوازم جانبی میتوانند لیست محصولات، به همراه عکس و مشخصات را به ایمیل آدرس Purchasing@taammarket.ir  ارسال نمایند و یا با شماره تلفنهای مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  • تامین کنندگان شوینده ها و پاک کننده ها

تولید کنندگان و تامین کنندگان شوینده های مختلف از قبیل مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، سفید کننده ها، شوینده های صنعتی و دیگر محصولات وابسته میتوانند لیست محصولات، به همراه عکس و مشخصات را به ایمیل آدرس Purchasing@taammarket.ir  ارسال نمایند و یا با شماره تلفنهای مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  • تامین کنندگان ظروف یکبارمصرف و نایلونها:

تولید کنندگان و تامین کنندگان تمامی انواع ظروف یکبار مصرف از قبیل ظرف کاغذی، پلاستیکی، فوم و آلومینیومی و همچنین تولید کنندگان انواع نایلون، نایلکس، کیسه زباله، نایلون چاپی و فروشگاهی و دیگر محصولات وابسته به این صنعت میتوانند لیست محصولات، به همراه عکس و مشخصات را به ایمیل آدرس Purchasing@taammarket.ir  ارسال نمایند و یا با شماره تلفنهای مجموعه تماس حاصل فرمایید.

شرایط عمومی کالاها و تامین کنندگان:

الف) داشتن مهر استاندارد و گواهی بهداشت و دیگر مجوزهای قانونی جهت معرفی محصولات روی سایت الزامی میباشد. محصولاتی که فاقد مجوزهای قانونی هستند قابلیت معرفی و نمایش در سایت را ندارند، لذا خواهشمند است در هنگام ارسال مشخصات محصولات این موارد نیز ارسال شوند.

ب) ارائه مجوزهای مالیاتی مانند گواهی ارزش افزوده و ارائه فاکتور رسمی بنا بر درخواست مشتری نهایی الزامی میباشد. بدیهی است تام مارکت، اسناد و مدارک مالیاتی موردنیاز برای فروشهایی که به صورت مستقیم انجام دهد را ارائه میکند و این موضوع مشمول تعهد تامین کنندگان نمیباشد.

ج) شرایط کنترل کیفی و گارانتی محصولات ارائه شده از سوی تامین کنندگان برای ارائه به مشتریان نهایی الزامی میباشد و تمامی محصولات مشمول گارانتی اصالت و ارجاع کالا میباشند. خواهشمند است تمامی شرایط ارجاع کالا در هنگام تامین به صورت شفاف ارائه گردد.

د) مدت زمان تولید، نحوه بارگیری و ارسال، تسویه حساب و پرداخت پول توسط تعامل بین مشتری نهایی و تامین کننده در هنگام انجام معامله توافق میگردد.

نحوه همکاری:

پس از ارسال مشخصات محصولات تولیدی/تامینی از سوی تامین کنندگان محترم و قرارگرفتن نام آنها در لیست نهایی تامین کنندگان، محصولات بر روی سایت معرفی میگردند و در تمامی لیست قیمتهای ارسالی به بیش از 1000 مشتری این محصولات به صورت مجزا معرفی میشوند.

در صورت ثبت سفارش برای هر ردیف محصول این سفارشات به طور مستقیم به تامین کننده کالای مربوطه ارسال میگردد و پروسه خرید بر مبنای فروش نقدی و خرید نقدی جاری میشود. تام مارکت به عنوان طرف حساب با تامین کننده و خریدار نهایی مسئولیت شفافیت و اجرای کامل موارد تعهدی طرفین را دارا میباشد.

جزئیات مربوط به هر ردیف فروش در معامله مربوطه قابل مذاکره میباشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای پخش رزگل در صفحه تماس با ما ارتباط حاصل فرمایید.

با احترام
واحد تامین و پشتیبانی
تام مارکت