8 بهمن 1400 22:55

لیست قیمت نوار بهداشتی تافته
گروه کالا شرح کالا تعداد درکارتن قیمت مصرف کننده قیمت فروش
نواربهداشتی نوار بهداشتی بزرگ مشبک تافته  40 155,000 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی ویژه شب مشبک تافته  40 187,500 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی ویژه روز مشبک تافته  40 170,000 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی شب نازک 7 عددی تافته  40 150,000 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی ویژه روز نازک 7 عددی تافته  40 130,000 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی ویژه روز نازک 10 عددی تافته  40 187,500 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی ویژه شب ایرلید 7 عددی تافته  40 187,500 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی ویژه روز ایرلید تافته  40 156,000 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی ویژه روز کتانی تافته  40 187,500 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی ویژه شب کتانی تافته  40 200,000 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی نازک شب کتانی 7 عددی تافته  40 187,500 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی نازک روز کتانی 7 عددی تافته  40 150,000 تماس بگیرید
نواربهداشتی نوار بهداشتی ماکسی 5 عددی تافته  40 170,000 تماس بگیرید
شرایط فروش و تخفیفات
 • امکان صدور فاکتور رسمی برای تمامی شرکتها و سازمانها وجود دارد. 
 • فروش صرفا به صورت نقدی صورت میپذیرد 
 • قیمتهای اعلام شده برای فروش عمده محصولات میباشد. منظور از فروش عمده سفارش حداقل 10 کارتن میباشد. 
 • امکان سفارش محصولات به صورت ترکیبی با برندهای دیگر وجود دارد. 
 • امکان پرداخت در محل برای تمامی مشتریان سازمانی، بانکها، شرکتها و سوپر مارکتهای وجود دارد. 
 • ارسال کالا به شهرستان با باربری صورت میپذیرد وتسویه قبل از تحویل به باربری انجام میشود. 
 • برای سوپرمارکتها و فروشگاههای آنلاین تخفیفات حجمی و ریالی به صورت ماهیانه و فصلی در نظر گرفته میشود. 
 • جهت آگاهی از جشنواره ها و تخفیفات فصلی به وبسایت رزگل www.rosegolco.ir مراجعه نمایید. 
 • در صورت تمایل برای خرید خرده محصولات (کمتر از 1 کارتن) به فروشگاه آنلاین تام مارکت www.taammarket.ir مراجعه نمایید. 
 
فروش عمده نوار بهداشتی تافته

فروش عمده نوار بهداشتی تافته در عمده فروشی آنلاین رزگل

در ابتدا اگر بخواهیم نواربهداشتی را تعریف کنیم می توان گفت که : نوار بهداشتی دستمالی است که از نظر ظاهری به پوشک نوزادان شباهت دارد اما از آن کوچکتر است . بانوان در زمان قاعدگی برای جلوگیری از نفوذ خون به لباس هایشان از آن استفاده می کنند . یک طرف نوار های بهداشتی چسب دارد تا موجب ثابت ماندن آن شود . نوار بهداشتی های مدرن استریل شده می باشند و انواع متفاوتی دارد  که شما مشتریان عزیز می توانید انواع مختلف نوار بهداشتی را از عمده فروشی آنلاین رزگل تهیه نمایید .

انواع نوار بهداشتی

 • نوار بهداشتی بالدار
 • نوار بهداشتی ساده یا نرمال : این پد ها جذب متوسطی دارند و مناسب برای خون ریزی های زیاد نیست .
 • نوار بهداشتی شبانه : این پد ها پهن تر و بلند تر از پد های معمولی هستند همچنین قدرت جذب بسیار بالایی دارند البته این پد ها را در طول روز هم می توانید استفاده کنید .
 • نوار بهداشتی روزانه : این پد ها از تمامی پد های موجود نازک تر می باشند همچنین جذب بسیار کمتری نسبت به بقیه پد ها دارد و علاوه بر آن برای ترشحات روزانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد .
 • نوار بهداشتی با جنس پنبه و مصنوعی برای پوست های حساس : پد های طبیعی جنس هایی از نوع پنبه و الیاف و پد های مصنوعی از جنس مشبک های پلاستیکی دارند .
 • نوار بهداشتی های معطر : تمامی انواع پد ها ، هم معطر دارند و هم معمولی .
 • تامپون

خانم ها در دوران قاعدگی ملزم به استفاده از نوار های بهداشتی می باشند و یکی از وسایل های بهداشتی ای می باشد که همیشه و هر زمانی خریدار دارد . نوار های بهداشتی دارای برند های متفاوتی می باشد اما برند پنبه ریز یکی از معروف ترین برند های نوار های بهداشتی است . پنبه ریز با رعایت اصول های بهداشتی و انجام آزمایشات بسیار بر روی محصولاتش و همچنین تایید شده از وزارت بهداشت ، توانسته است نوار بهداشتی های سالمی را به فروش برساند و خریداران بسیاری را داشته باشد . بسیاری از خریداران هستند که ممکن است زمان کافی برای خرید کردن به صورت حضوری از عمده فروشی ها را ندارند که باید بگوییم عمده فروشی آنلاین رز گل خرید آسان را برای خریداران مهیا کرده است تا به راحتی بتوانند در هر جای ایران با گوشی همراه خود ، خرید خود را به راحتی ثبت کنند و درب منزل تحویل بگیرند . عمده فروشی آنلاین رز گل فروش عمده نوار بهداشتی پنبه ریز را هم پشتیبانی می کند و خریداران می توانند با خیال آسوده محصولات مورد نظرشان را خریداری نمایند .

نکات خریداری نوار های بهداشتی

هنگام خرید نوار های بهداشتی نکاتی را باید توجه کرد :

 • قدرت جذب نوار های بهداشتی یکی از مهمترین عامل انتخاب است .
 • پد های بالدار موجب ثابت ماندن آن ها می شود و انتخاب پد های بالدار و بدون بال کاملا

سلیقه ای است .

 • اندازه و ضخامت پد ها بسته به شدت خون ریزی دارد .
 • جنس پد ها نیز بسته به سلیقه و راحتی استفاده کنندگان است . برخی از افراد ممکن است به نوار بهداشتی های مشبک حساسیت داشته باشند .
 • به نرمی و لطافت آن توجه داشته باشید و از پد هایی که سبب خراش پوست شما می شود پرهیز کنید .
 • نوار بهداشتی های معطر شاید خوش بو باشند ولی به علت مواد شیمیایی موجود در آن موجب حساسیت می شود .

با رعایت نکات ذکر شده ، می توانید بهترین نوع نوار های بهداشتی را تهیه کنید و احساس خوشایندی داشته باشید . پنبه ریز بهترین انواع نوار های بهداشتی را تولید می کند و یکی از معتبر ترین برند ها در میان بانوان است . برای خرید محصولات پنبه ریز به صورت عمده می توانید به عمده فروشی آنلاین رز گل مراجعه کنید .  

وظیفه ی عمده فروشی ها چیست ؟

عمده فروشان کالا و اجناس را به کاسبان و خرده فروشان می فروشند یعنی وظیفه ی اصلی آن ها ، ارتباط با تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد . خریداری تعداد زیادی اجناس از خرده فروشان ممکن است هزینه های بالایی را در بر داشته باشد . زیرا خرده فروشان اجناس را به قیمت درج شده بر روی آن می فروشند که این امر برای خرید تعداد زیادی از کالا می تواند برای خریدار گران تمام شود . بنابراین خریداری عمده ی محصولات از عمده فروشی ها می تواند برای خرده فروشان و کاسبان دیگر مناسب باشد همچنین در فروش هر یک از محصولات سود چشمگیری را داشته باشند . شایان ذکر است که خرده فروشان انبار مناسبی برای نگهداری محصولات زیاد را ندارند و برای اجاره ی انبار بزرگ باید هزینه ی بالایی پرداخت کنند حتی با اجاره کردن انبار نیز ممکن است ضرر هم داشته باشند  به همان دلیل می توانند با خرید عمده ی محصولات درخواستی شان کار خود را راه بندازند . عمده فروشان کار را برای دیگر کاسبان و مصرف کنندگان راحت کرده است . برخی از افراد ممکن است به خرید های اینترنتی سخت اعتماد کنند و حتی اصلا خریدی انجام ندهند اما با پیشرفت تکنولوژی با  تلفن های همراه خود می توانند هر محصولی که نیاز دارند را تهیه کنند . شایان ذکر است که بگوییم کاسبان و خرده فروشان هم از این امر مستثنا نمی باشند و با تلفن های همراهشان می توانند محصولات کسب و کارشان را خریداری کنند . عمده فروشی آنلاین رز گل یکی از معتبر ترین عمده فروشی های آنلاین است که خریداران بسیاری در سطح کشور دارد .

خریداری از عمده فروشی آنلاین رز گل

عمده فروشی رز گل با مدت زمان کوتاه فعالیتش توانسته است در ایران مشتریان زیادی را جذب کند البته این امر به همراه اعتماد و اطمینان می باشد . خریداران با مراجعه به سایت رسمی عمده فروشی آنلاین رز گل می توانند از محصولات موجود مطلع شوند و هر محصولی که مورد نیازشان است را سفارش دهند همچنین رز گل ، فروش عمده نوار بهداشتی پنبه ریز را هم دارند خریداران  در صورت نیاز می توانند سفارش خود را ثبت کنند .

کلام آخر

چنانچه شما یکی از خریداران نوار بهداشتی خصوصا نوار بهداشتی تافته  به صورت عمده هستید و به دنبال لیست قیمت محصولات پنبه ریز نیز می باشید اما برای خرید آن با مشکلاتی مواجه هستید می توانید به سایت رسمی عمده فروشی آنلاین رز گل مراجعه کنید زیرا عمده فروشی آنلاین رز گل فروش عمده نوار بهداشتی پنبه ریز دارد که یکی از بهترین انواع و برند های نوار های بهداشتی است .