نمایندگی های رزگل در شهرستان ها

ارائه خدمات به سراسر میهن عزیزمان ایران و افزایش حوزه خدمات به تمامی شهرستانها و استانهای کشور یکی از ماموریتهای شرکت پخش رزگل میباشد.ما تا به امروز توانسته ایم با اکثر استانهای کشور پهناورد ایران کالا و خدمات ارائه دهیم که بسیاری از این خدمات به وسیله نمایندگی های شهرستانی و استانی پخش رزگل صورت گرفته است. 

در حوزه پخش محصولات و کالاهای شوینده، بهداشتی و غذایی در شهرستانهای ایران، همواره مشکلات و مواردی در پیش روی شرکتهای توزیع سراسری هستند که به مهمترین آنها میتوان موارد زیر را اشاره نمود:

 

مشکلات توزیع:

  • عدم دسترسی دقیق به نیازهای مشتریان نهایی با توجه به تنوع زیستی و فرهنگی مناطق مختلف که به صورت مستقیم روی کالاهای مصرفی تاثیر دارد. 
  • امکان پذیر نبودن بررسی محصولات پر فروش به صورت مستقیم از مصرف کنندگان نهایی 
  • مشکلات مربوط به حوزه بازاریابی حضوری 
  • مشکلات مربوط به تحویل و تامین کالا به صورت مستقیم 
  • در چندین مشکل دیگر در این حوزه 
نمایندگی شهرستان و شعبه ها

از این روی و با توجه به مسائل مطرح شده در بالا شرکت پخش رزگل به دنبال جذب نمایندگی در تمامی شهرستانهای ایران با هدف ارائه مستقیم خدمات به مشتریان و مصرف کنندگان نهایی میباشد. ما در پخش رزگل با بهره گیری از پرسنل با تجربه، فعالیتهای مستمری در خصوص جذب و گسترش نمایندگی، بازاریابی محصول در رابطه با نمایندگان و عملیات فروش به نمایندگی را بر عهده دارد.شرکت پخش رزگل نسبت به توانمندسازی نمایندگان و شرکتهای پخش شهرستانها توجی ویژه دارد.

کارشناسان ما در پخش رزگل میکوشند تا با طرح ریزی اصولی مکانیزمهای انگیزشی، موجب بهبود فعالیت نمایندگی های شهرستانها شوند. این مکانیزمهای انگیزشی گستره وسیعی از امکانات تخفیفی و تسهیلاتی و تجهیزاتی را شامل میشود. همچنین تمامی کارشناسان رزگل سعی در به روزرسانی فعالیت نمایندگی ها بر اساس برنامه بازاریابی جامع ما دارند. 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت نمایندگی شهرستانها با شماره تلفنهای ما درصفحه ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید.