خانه / مجله رز گل

مجله رزگل

خرید عمده مواد شوینده از کارخانه

فروشگاه اینترنتی عمده فروشی مواد غذایی

خرید عمده خودکار کیان به قیمت کارخانه

خرید عمده خودکار کنکو (Canco) به قیمت کارخانه

خرید عمده خودکار اطلس به قیمت کارخانه

خرید عمده خودکار بیک به قیمت کارخانه

مجله رزگل

در مجله رزگل به صورت روزانه سعی شده که تمامی مطالب مفید در خصوص مسائل روز بازار عمده فروشی، قیمت محصولات مصرفی،تکنیکهای فروش و بازاریابی و معرفی محصولات روز بازار داخل در دسته های مختلف اطلاع رسانی شود. اعضای تحریریه مجله سعی دارند با توجه به معرفی محصولات جدید و نیز حجم تقاضای بازار در حوزه های مختلف اقدام به تحقیق و جمع آوری مطالب مختلف مفید نمایند. 

عمده فروشی آنلاین یکی از کسب و کارهای به نسبت جدید در فضای مجازی میباشد که امروز میتواند نیاز بخش زیادی از جامعه را برطرف کند. عمده فروشی و بنکداری عموما میتوانند برای حوزه مشتریان زیر خدمات ارائه دهند:

  •  ارگانها شرکتها و سازمانها: معمولا شرکتها کالاهای مختلفی را از قبیل انواع مواد غذایی، شوینده ها، لوازم التحریر و ملزومات اداری را به صورت فصلی یا ماهانه سفارش گذاری میکنند. 
  • بیمارستانها و درمانگاهها: این مراکز درمانی به صورت کلی علاوه بر انواع موارد ذکر شده نیز اقدام به خرید محصولات بیمارستانی مینمایند. 
  • رستورانها و کافه ها: این مراکز فروش مواد غذایی علاوه بر سفارش خاص محصولات غذایی دیگر لوازم مصرفی مانند شوینده ها و ظروف یکبارمصرف نیز سفارش گذاری میکنند. 
  • عمده فروشی ها و بنکداری های سراسر کشور: بنکداری های معمولا یکی از محل های اصلی توزیع کالاهای مصرفی جامعه میباشد.

جهت آگاهی از قیمتهای روز با ما تماس بگیرید. از اینجا.
درصورت نیاز به خرید خرده محصولا به وب سایت تام مارکت مراجعه نمایید.