7 آذر 1400 05:45

امروزه به دلیل قیمت های بالایی که دستمال کاغذی ها دارا می باشند پیدا کردن فروشگاه های آنلاین که قیمت دستمال کاغذی ارزان برای دستمال کاغذی هایشان داشته باشند کار نسبتا دشواری می باشد . عمده فروشی رزگل  انواع  برند های دستمال کاغذی ها را با قیمت دستمال کاغذی ارزان و مقرون به صرفه و بهترین کیفیت را برای شما مشتریان عزیز به فروش می رساند . دستمال کاغذی درواقع یک نوع دستمال می  باشد که جایگزین دستمال های پارچه ای می باشد و معمولا برای صورت مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه  بیشتر  راجع به دستمال کاغذی و انواع آن توضیح خواهیم داد .

دستمال کاغذی ارزان

دستمال کاغذی چیست؟

دستمال کاغذی نوعی بافت نرم و لطیف می باشد که دارای قابلیت جذب کنندگی بسیار بالایی می باشد و به صورت یک بار مصرف به بازار ارائه شده است . جالب است بدانید که دستمال های کاغذی برای اولین بار در سال ۱۹۲۴ در آلمان تولید شده است و با نام کلینکس وارد بازار شده است و به همین دلیل می باشد که امروزه نیز دستمال کاغذی را با نام کلینکس می شناسیم. به طور کلی می توان بیان کرد که دستمال کاغذی یکی از اصلی ترین جایگزین ها برای دستمال های پارچه ای می باشد و به شکل های مختلف اعم از : رولی ، حوله ای و جعبه ای به فروش می رسد.دستمال کاغذی در تمیز کردن سطوح و دیگر کار ها بسیار کاربردی می باشد و علاوه بر این موارد در پاک کردن صورت نیز بسیار کاربرد دارد. دستمال کاغذی ها بسیار کاربردی می باشد و در مشاغل مختلف اعم از : محل کار ؛ رستوران ها ، ماشین ، خانه و دیگر موارد …. مورد استفاده قرار می گیرد.  به طور کلی استفاده از دستمال کاغذی بر بروز و انتقال بیماری های واگیر دار جلوگیری می کند و در افزایش بهداشت بسیار کاربرد دارد.

قیمت دستمال کاغذی ارزان در عمده فروشی رزگل

قیمت های بالای دستمال کاغذی ها از نظر چرخه ی اقتصادی برای استفاده ی روزمره و بسیاری از مشاغل گران قیمت می باشد اما خبر خوشحال کننده این است که دستمال کاغذی های موجود در فروشگاه آنلاین تام مارکت دارای قیمت دستمال کاغذی ارزان می باشند و متقابلا از بهترین کیفیت و برند ها برخوردار می باشد و برای استفاده ی روزمره و بسیاری از مشاغل مانند هتل ها ، رستوران ها و دیگر موارد بسیار مناسب می باشد .

انواع مدلهای دستمال کاغذی

به طور کلی انواع مدلهای دستمال کاغذی بدین شرح میباشد:

  • دستمال کاغذی جعبه ای 
  • دستمال توالت 
  • دستمال حوله آشپزخانه 
  • دستمال فلکسی اقتصادی 
  • دستمال مرطوب 
  • دستمال الکلی و پد الکلی 
دستمال کاغذی ارزان

نحوه خرید دستمال کاغذی از عمده فروشی

از آنجایی که رزگل  یکی از مارکت های عمده فروشی آنلاین می باشد این امکان را به شما مشتریان عزیز داده ات که بتوانید به صورت آنلاین با یک گوشی هوشمند در هر مکان و زمانی محصولات موجود در فروشگاه را سفارش دهید .توجه داشته باشید که سفارش شما عزیزان در کمترین زمان در سراسر ایران درب منزل تحویل داده می شود.

حال در جواب سوال نحوه ی خرید از عمده فروشی رزگل  به چه صورت می باشد ؟

باید پاسخ داد که با مراجعه به سایت اصلی عمده فروشی رزگل ابتدا به صفحه لیست قیمت دستمال کاغذی ها مراجعه کنید و قیمتهای عمده فروشی به روز را مشاهده نمایید. پس از انتخاب محصولات و تهیه لیست خرید با کارشناسان ما در شرکت بازرگانی تجاری رزگل تماس حاصل فرمایید و همکاران ما سفارشات شما را ثبت مینمایند و پیش فاکتور مربوطه برای شما صادر میگردد.