18 آذر 1400 13:45

دستمال فلکسی 900 برگ پرپرواز در طرحهای متنوع و از تیشوهای مختلف ایرانی و خارجی تهیه شده است. این محصول که در بسته بندی اقتصادی ارائه میشود حاوی 3 بسته 300 برگ (150 برگ دولا) در یک پک 3 تایی میباشد. 

تمامی دستمالهای برند پرپرواز دارای گواهی سیب سلامت میباشند و بر اساس استاندارد 627 سازمان ملی استاندارد ایران تهیه و تولید شده است. بر اساس استاندارد ذکر شده، قطع هر برگ تیشو و وزن پرشده داخل هر جعبه به طور دقیق اندازه گیری و تولید میشود تا بتوان از بهترین کیفیت در مقایسه با دیگر برندهای موجود در بازار بهره برد و بتوان در بازار رقابتی این روزهای ایران فعالیت نمود.

مشخصات فنی:

نوع تیشو به کار رفته در دستمال های فلکسی از تولید متنوع داخلی و خارجی میباشد.  از این انواع میتوان به تیشو پارس حیات، تیشو زرین، تیشو نرمه و نیز تیشو لطیف اشاره کرد. تمامی این تیشوها با مرغوبیت بالا مورد تایید سازمان ملی استاندار ایران میباشند.  قطع به کار رفته هر برگ دستمال کاغذی 20*20 سانتی متر است. البته بسته به سفارش مشتری به شرط قرار گرفتن در بازه مورد تایید استاندارد قابل تغییر است.

جنس لفاف دستمال فلکسی 900 برگ پرپرواز ، از نوع مواد درجه 1 و غیر بازیافت میباشد که دارای شفافیت عالی جهت مشخص بودن طرح تیشو است. بسته بندی این محصولات به صورت اتوماتیک و با استفاده از اتوهای حرارتی صورت میپذیرد. 

از دیگر مزایای دستمال فلکسی 900 برگ پر پرواز میتوان به قدرت جذب آب بالا، عدم پوره شدن در هنگام استفاده، لطافت بالا و یکسان بودن وزن در تمامی طرح ها اشاره کرد. در عین حال صرفه جویی در هزینه بسته بندی باعث شده این محصول محبوب این روزهای خانواده ها و رستورانها و دیگر مراکز پر مصرف دستمال باشد. 

هر کارتن از این محصول حاوی 16 پک دستمال فلکسی 900 برگ پرپرواز میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای پخش رزگل در صفحه تماس با ما ارتباط حاصل فرمایید.