7 آذر 1400 05:45

تمامی اشخاص برای  حفظ تمیزی و پاکیزگی نیازمند به انواع شوینده های بهداشتی  می باشند . شوینده های بهداشتی دارای طیف وسیعی است که نه تنها برای استفاده شخصی بلکه برای وسایل پیرامون مورد استفاده قرار می گیرند . همه ی ما کم و بیش اطلاعاتی درباره ی انواع مواد شوینده داریم و زمانی که صحبت از یک شوینده ی خوب و مناسب می شود منظور ، یک محلولی است که بتواند آلودگی ها را با هر ماهیتی چه فیزیکی و چه شیمیایی را از روی سطوح پاک کند . انواع شوینده ها را می توان در خرده فروشی ها و عمده فروشی ها یافت . اما برای خرید عمده و تعداد بالا ی مواد شوینده بهداشتی ، ما به شما عمده فروشی آنلاین رز گل را معرفی می کنیم که فروش عمده مواد شوینده بهداشتی دارد و تمامی انواع آن را به فروش می رساند .  در ادامه قصد داریم انواع محصولات مواد شوینده بهداشتی که تمامی آن ها در عمده فروشی آنلاین رز گل موجود می باشند صحبت کنیم پس همراه ما باشید تا راحت تر سفارشات خود را در بخش فروش عمده مواد شوینده بهداشتی در سایت رزگل تکمیل و محصولات مورد نظرتان را به صورت عمده خریداری کنید .

انواع مواد شوینده بهداشتی که برای تمیز کردن لباسها استفاده میکنیم

جهت خریداری تک به تک مواد شوینده بهداشتی می توانید به بخش فروش عمده مواد شوینده بهداشتی در سایت رز گل مراجعه نمایید .

 • مواد شوینده :

اولین دسته از انواع شوینده شناخته می شود . رایج ترین تمیز کننده ی پارچه و الیاف ، این مواد می باشد . پودر لباسشویی ای که استفاده می کنید می تواند لکه های گرد وغبار آلودگی ها و چربی خا را در خود حل کند و آن ها را از روی لباس پاک کند ، در واقع از همین شوینده ها یعنی دترجنت می باشد . این مواد های شوینده ، بدون آنکه بر پارچه نفوذ کنند همراه با لکه های و آلودگی ها در آب معلق می شوند و پس از تخلیه آب لباسشویی ، مواد شوینده به همراه آلودگی ها تخلیه می شود .

محلول های شوینده از ترکیبات مصنوعی که درصد زیادی از آن مواد پتروشیمی مشتق و به دست بشر ساخته شده اند . مایع دستشویی و مایع ظرف شویی از انواع مواد شوینده می باشند .

جهت خریداری تک به تک مواد شوینده بهداشتی می توانید به بخش فروش عمده مواد شوینده بهداشتی در سایت رز گل مراجعه نمایید .

 • صابون :

  پر کاربرد و پر طرفدار ترین انواع شوینده که استفاده از آن به قرن ها پیش باز می گردد ، صابون ها می باشند . صابون ، یک ماده تمیز کننده و ضدعفونی کننده است که از نمک های اسید چرب و با استفاده از ترکیب قلیایی مانند سدیم هیدروکسید ساخته می شود . استفاده از ترکیبات چربی حیوانی برای ساخت صابون الزامی می باشد .

  • سفید کننده :

  سومین مورد از انواع شوینده ها ، محلول های سفید کننده می باشند . سفید کننده ها به دو دسته تقسیم می شوند : ۱. سفید کننده حاوی کلر  ۲. سفید کننده حاوی اکسیژن

  سفید کننده های حاوی کلر بسیار قوی هستند و سطوح را بسیار سفید می کنند ولی مناسب برای پارچه ها نمی باشد زیرا موجب تضعیف الیاف پارچه می شود پس بهتر است هرگز برای شستن پارچه ها به ویژه پارچه های ابریشمی و پشمی و … استفاده نکنید . سفید کننده های حاوی اکسیژن هم برای سطوح و هم برای پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرد و مناسب می باشد .

 • تقویت کننده لباسشویی :

تقویت کننده های لباسشویی ،‌ ترکیباتی هستند که برای عملکرد بهتر شستشو به مواد شوینده مخصوص لباسشویی اضافه می شوند . در واقع این مواد برای از بین بردن لکه ها و درخشان تر شدن رنگ لباس ها موثر می باشد و همچنین قابلیت نرم کنندگی آب را هم دارند .

 • لکه بر ها :

یکی از شوینده هایی که به شدت به آن احتیاج داریم ، محلول های لکه بر می باشد . همان طور که از اسمش هم پیداست ، این شوینده قابلیت حذف تمام انواع لکه ها را از روی سطوح دارد . برای از بین بردن لکه ها بسیار موثر می باشد .

 • درخشان کننده ها نوری :

اضافه کردن این این شوینده به محلول اصلی موجب سفید تر شدن و درخشش سطوح می شود . این محلول نور ماورا بنفش خورشید را جذب می کند  و مانند لامپ های فلورسنت ، نور های آبی از خود منعکس می کند .

 • نرم کننده ها :

ممکن است برخی مواقع پس از شستشوی انواع لباس ، بافت آن ها خشن و زبر شده باشد . نرم کننده ها برای همچین مواقعی ساخته شده اند تا لباس های لطیف و نرمی را به شما تحویل دهند . برای ساخت این شوینده از مواد آنتی استاتیک استفاده شده است که موجب از بین رفتن جریان الکتریسیته ساکن در لباس ها می شود . نرم کننده ها از چروک شدن لباس ها جلوگیری می کند و برای انواع لباس ها ، ملحفه ، پرده و … مورد استفاده قرار می گیرد .‌

 • شامپو ها :

همه ی ما با انواع شامپو ها آشنایی داریم . شامپو ها انواع متفاوتی دارند . شامپو هایی که برای استحمام روزانه به کار می روند و انواع دیگر شامپو ها برای پارچه به کار می روند . شامپوها مواد بسیار قوی هستند که فرمولاسیون ملایمی دارند .

 • نرم کننده های آب :

نرم کننده های آب برای مواردی که سختی آب در آن منطقه بالا باشد به کار می روند . نرم کننده های آب ، یون های سخت کننده را حذف می کند و موجب تمیزی لباس ها و سطوح می شود .

 • شوینده خانگی :

برخی از محلول های شوینده وجود دارد که در هر خانه ای پیدا می شود که می توانید از قابلیت پاک کنندگی آن ها استفاده کنید . پاک کننده های خانگی نظیر جوش شیرین ، آهک ، سرکه و … می باشد که مناسب برای لکه بری و تمیز کردن می باشند .

تمامی این موارد را ذکر کردیم تا بتوانید راحت تر محصول مورد نظرتان را پیدا کنید و بتوانید با دانستن این نکات به بخش فروش عمده مواد شوینده بهداشتی  عمده فروشی رز گل مراجعه کنید و راحت سفارشات خود را تکمیل کنید .

کلام آخر

اگر قصد خرید مواد شوینده بهداشتی را دارید می توانید به سایت رسمی عمده فروشی آنلاین رزگل و به بخش فروش عمده مواد شوینده بهداشتی مراجعه کنید تا از انواع محصولات موجود و برند های معتبر و به خصوص لیست قیمت ها مطلع شوید .