خانه / فروش عمده دستمال کاغذی

فروش عمده دستمال کاغذی

فروش عمده دستمال کاغذی یکی از حوزه خدمات شرکت بازرگانی رزگل تام میباشد.دستمال کاغذی یکی از محصولات بهداشتی و پرمصرف تمامی افراد و خانواده ها میباشد. لذا یکی از اقلام مصرفی خانوارها و تمامی شرکتها یا بیمارستانها را شامل میشود که ماهیانه هزینه نسبتا بالایی نیز بابت آن پرداخت میشود. در حوزه پخش و توزیع دستمال کاغذی میتوان اذعان داشت که بیشتر از ۴۰۰ برند و کالای مختلف در حال توزیع و پخش میباشد. 

طبیعتا تمامی انواع برندهای دستمال کاغذی موجود در بازار از کیفیت و تنوع بسیار زیاد و متفاوتی برخوردار هستند. برای خرید دستمال کاغذی به صورت عمده و یا حتی خرده قبل از خرید باید به موارد زیر توجه نمایید:

 چه نوع دستمال کاغذی مناسب نیاز شما است؟

آیا برند خاصی از محصولات را در نظر دارید؟ 

آیا صرفا بر اساس قیمت اقدام به خرید میکنید؟

چه میزان از هر مدل دستمال کاغذی نیاز دارید؟

سوالات فوق جزو سوالاتی است که شرکت پخش دستمال کاغذی از شما میپرسد. پاسخ به سوالات فوق به کارشناسان فروش کمک میکند تا بتوانند بهترین مدل دستمال کاغذی را بر اساس نیاز شما و متناسب با بودجه مورد نظر شما پیشنهاد دهند. 

انواع دستمال کاغذی- چه دستمال کاغذی مناسب برای نیاز شما است؟

برای تشخیص اینکه بهترین نوع دستمال کاغذی مناسب با نیاز ما چه میباشد و اینکه بتوانید بهترین قیمت را برای فروش عمده دستمال کاغذی داشته باشید  ابتدا باید با انواع دستمال کاغذی ها و حوزه مصرف آنها آشنا باشیم:

 

دستمال کاغذی جعبه ای رومیزی: مناسب برای روی میز کار و یا میز پذیرایی. این مدل دستمال کاغذی با تعداد مختلف ۱۰۰ برگ و یا ۲۰۰ برگ و یا ۳۰۰ برگ در بازار داخل موجود است. 

-دستمال کاغذی رومیزی اقتصادی: این مدل دستمال کاغذی با داشتن بسته بندی نایلونی شبیه به دستمال کاغذی جعبه ای است و مناسب برای محیط های ساده و داخل خانه و یا روی میز کار کارگاهی مناسب است. این محصول در بسته های ۱۰۰ عددی که هر بسته حاوی ۲۰۰ برگ دستمال کاغذی است موجود است. به این مدل دستمال فلکسی اقتصادی و یا دستمال خانواده نیز گفته میشود. 

– دستمال حوله ای:  این مدل دستمال به صورت رول میباشد و جایگزین مناسبی برای حوله میباشد. از این مدل محصول در آشپزخانه ها و سرویسهای بهداشتی میتوان استفاده نمود. 

– دستمال توالت:  دستمال توالت و یا دستمال دلسی یکی از انواع دستمال کاغذی میباشد که به صورت رولی در بازار عرضه میشود. از این مدل دستمال کاغذی در سرویسهای بهداشتی و توالتها میتوان استفاده نمود. 

فروش عمده دستمال کاغذی ارزان

برای خرید عمده دستمال کاغذی به صورت ارزان بهتر است قبل از پیدا کردن تامین کننده مورد اعتماد سوالات مطرح شده در بخش قبل را خوانده باشید و سپس بر اساس نیاز و تعداد مصرف خود به یکی از عمده فروشی ها بازار سفارش دهید. شما جهت خرید دستمال کاغذی ارزان با مراجعه به سایت فروش آنلاین بازرگانی رزگل و یا از طریق تماس مستقیم با کارشناسان ما میتوانید اقدام به خرید و تامین این ردیف کالای خود نمایید. 

خرید مستقیم دستمال کاغذی از کارخانه

خرید مستقیم دستمال کاغذی از کارخانه عمدتا در تیراژ بالایی صورت می گیرد که شامل انواع محصولات سلولزی می شود. در حال حاضر برند های مختلفی از جمله تنو, سافتلن, بیتا, نانسی و .. در بازار به فروش می رود که خرید این برند ها در بسته بندی های مختلف نایلونی, کارتنی, حعبه ای و حتی فله ای و کیلویی صورت می گیرد.

همچنین تولید کننده های عزیز می تواند فروش دستمال کاغذی ارزان قیمت ۱۰ تایی اقتصادی و یا به صورت فله ای و کیلویی رو داشته باشند. خرید مستقیم دستمال کاغذی از کارخانه شامل تمامی محصولات پرکاربرد زندگی می باشد که روزمره و به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد. 

این باعث شده تا دستمال کاغذی ها از قیمت مناسب تری برخوردار باشند و همواره در تیراژ بالایی خرید و فروش شوند. چنانچه شاهد فراوانی مرکز پخش عمده دستمال کاغذی در تهران, اصفهان, شیراز, تبریز, ارومیه و خیلی از شهر های دیگر هستیم.

# از کجا دستمال کاغذی عمده بخرم

انواع برند دستمال کاغذی در رزگل | نحوه ثبت سفارش و ارسال

  • انواع برند دستمال کاغذی به صورت نقدی به فروش می رسند. 
  • خرید عمده دستمال کاغذی صرفا بیش از ۱۰ کارتن از هر ردیف محصول میباشد. 
  • ارسال کالا در مناطق ۲۲ گانه تهران توسط شبکه حمل و نقل بازرگانی رزگل صورت میپذیرد 
  • ارسال کالا به شهرستان توسط باربری های رسمی و یا معرفی شده از سوی خریدار صورت میپذیرد 
  • فروش سازمانها و ارگانها به صورت رسمی به همراه ارائه فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده صورت میپذیرد. 
  • امکان تحویل بارهای سفارش گذاری شده به صورت روزانه میباشد. 
  • جهت آگاهی از جشنواره ها و تخفیفات فصلی به وب سایت رزگل www.rosegolco.ir مراجعه نمایید. 
  • در صورت تمایل برای خرید خرده محصولات به قیمت های عمده به فروشگاه آنلاین تام مارکت www.taammarket.ir مراجعه نمایید