9 تیر 1401 17:00

خدمات ارائه شده ی رزگل به فروشگاه های آنلاین

با گسترش اینترنت و فراگیر شدن خدمات اینترنتی در سالهای گذشته، فروشگاههای آنلاین نیز به صورت موازی با گسترش اینترنت توسعه پیدا کردند. شیوع ویروس کرونا و عوارض این پاندمی موجب رشد بیش از پیش این مدل خدمات شد. فاصله گذاری اجتماعی، منع تردد و توصیه برای استمرار حضور حداکثری در منزل باعث شد طیف گسترده ای از مردم برای تامین مایحتاج روزانه خود به فروشگاههای آنلاین، پیج های اینستاگرامی و کانالهای تلگرامی مراجعه نمایند. 

همین امر موجب شد مردم با سطح خدمات این فروشگاههای بیش از پیش آشنا شوند و در عین حال این فروشگاهها بتوانند از چرخه مالی بهتری برخوردار شوند؛ اما در همین بین فروشگاههای آنلاین و پیج ها با مشکلات زیرساختی متنوعی مواجه شدند، از مهمترین این مشکلات میتوان به مسائل زیر اشاره نمود:

مشکلات فروشگاههای آنلاین

– انبارش و نگه داری محصولات در فضای مطمئن 

– حمل و نقل و خدمات لوجستیک درون شهری و برون شهری 

– خدمات کنترل پرداخت، درگاه پرداخت و پرداخت در محل 

– تامین کالاها و کنترل تنوع کالاها 

– بسته بندی و ارسال کالا به صورت امن

– و دیگر مشکلات تامین که بسته به نوع فعالیت فروشگاهها متفاوت است

فروشگاههای آنلاین

موارد ذکر شده در بالا فقط بخشی از مشکلات شایع در فروشگاههای آنلاین است که گاهی اوقات میتواند به اعتبار فروشگاه لطمه بزند و سطح رضایت مشتریان هر فروشگاه و یا پیج اینستاگرامی را تنزل دهد. 

از سوی دیگر رفع مشکلات بالا نیازمند سرمایه گذاری است و برای سرمایه گذاری نیازمند حداقل سفارش در روز است. مثلا اگر یک فروشگاه نیاز به استخدام یک پیک موتوری دارد حتما باید یک میزان سفارشی در روز داشته باشد تا استخدام یک پیک موتوری مقرون به صرفه باشد و یا اگر یک پیج اینستاگرامی نیازمند انبار برای نگه داری و بسته بندی کالای خود دارد پس حتما نیازمند اجاره فضا و همینطور انباردار و حسابدار برای کنترل انبار دارد. از آنجا که شرکت بازرگانی تجاری رزگل اقدام به تامین زیرساختهای متنوع و قدرتمندر در حوزه های مختلف تامین، انبارش و لوجستیک دارا است لذا آماده ارائه خدمات متنوعی به تمامی فروشگاههای آنلاین سراسر کشور را دارا میباشد. از جمله این خدمات میتوان به موارد زیر اشاره نمود. 

خدمات پخش رزگل به فروشگاههای آنلاین

شرکت پخش رزگل در راستای ارائه خدمات بهینه به تمامی فروشگاههای آنلاین از قبیل وب سایتهای اینترنتی، پیج های اینستاگرامی و یا کانالهای تلگرامی آماده ارائه خدمات ذکر شده در پایین میباشد:

1- خدمات انبارداری و بسته بندی: نگه داری و انبار محصولات و نیز بسته بندی سفارشات طبق استاندارد درخواستی مشتری

2- حمل و نقل درون شهری تهران برای تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران 

3- خدمات پست و ارسال سراسری کالا ها به استانهای ایران 

4- خدمات پرداخت در محل برای مشتریان تهران و تسویه حساب های روزانه 

5- تامین کالاهای حوزه بهداشتی و آرایشی به صورت مستقیم برای فروشگاههای فعال در این زمینه 

خدمات فروشگاههای آنلاین

ما در پخش رزگل با در نظر گرفتن توانایی های خود از قبیل انبار اختصاصی و ملکی در منطقه 1 تهران، ناوگان حمل و نقل موتور، سواری، وانت برای پخش در سطح شهر تهران و همچنین قراردادهای طولانی مدت با شرکت پست آماده ارائه خدمات مذکور به تمامی فروشگاههای آنلاین میباشیم. 

پخش رزگل در سالهای گذشته همت به افزایش قدرت زیرساختی خود نموده است آمادگی دارد که این زیرساختهای مهم بتوانند گامی موثر در پیشبرد اهداف دیگر فعالین کسب و کار در فضای مجازی نیز باشد. و در پیشبرد این امر مهم نیازمند یاری تمام دوستان و مشتریان خود هستیم. 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای ذکر شده در بخش ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید.