7 آذر 1400 04:42

عمده فروشی آنلاین؟؟

تقریبا میشه گفت لغت عمده فروشی و یا بنکداری برای همه ما ایرانی ها آشناست و هر وقت میخوایم از یک محصولی به میزان زیادی خرید کنیم میریم سراغ این عمده فروشی ها و یا به اصطلاح بنکداری ها. توی هر صنفی هم یک بورس عمده فروشی وجود داره که توی یک نقطه از شهر متمرکز شدند و شروع میکردن به فروش به مشتریان مورد نظر خودشون.

نقش عمده فروشی توی شبکه توزیع و پخش کالاها غیر قابل انکار کردنه و تقریبا میشه گفت بدون حضور بنکداری ها نمیشه کالاها رو به نسبت درست و به موقع به دست فروشگاهها و مصرف کنندگان نهایی رسوند. در سیستم سنتی وقتی یک نفر نیاز داشت از یک محصولی به صورت عمده خرید کنه باید میرفت و آدرس و یاشماره تلفن چند تا بنکداری مرتبط رو پیدا میکرد و حضوری یه سری به اونا میزد و کالاو یا کالاهای مورد نیاز رو خرید میکرد. حالا تصور کنید یک نفر از یه شهر دور بخواد مثلا دستمال کاغذی عمده خرید کنه یا مثلا نایلون و ظروف یکبار مصرف رو به صورت عمده خرید کنه. باید چی کار میکرد؟؟!!

راهکار چیست؟

باید بیاد تهران، توی ترافیک تهران دنبال یک بنکداری و یا عمده فروشی مرتبط و مطئن بگرده و در اخر هم با کلی دل نگرانی خریدش رو انجام بده. حالا فرض کنید همین فرد بخواد برای بار دوم بعد از 2 ماه بیاد و خرید کنه، البته برای بار دوم میتونه به صورت تلفنی خرید کنه اما در نظر بگیرید هر دفعه برای قیمت گرفتن باید کلی وقتش رو پای تلفن صرف کنه که بتونه لیست جدید قیمتها رو بگیره و تازه از کجا مطمئن باشه که این بهترین قیمت توی بازاره؟؟

وقتی همه موارد بالا رو در نظر بگیریم، متوجه میشیم که یک سیستم ساخت یافته و منسجم به صورت آنلاین برای مشتریانی که قصد خرید عمده رو دارن میتونه کارساز باشه. اینجاست که پای عمده فروشی آنلاین میاد وسط. عمده فروشی آنلاین تمامی مشکلات ذکر شده رو به طور کامل برطرف میکنه.

عمده فروشی آنلاین

عمده فروشی آنلاین رزگل

تام مارکت با هدف آسان سازی تبادل کالاها و نیز افزایش بهره وری سیستم پخش و توزیع اقدام به احداث عمده فروشی آنلاین نموده است. در این وبسایت محصولات متنوعی در حوزه سلولزی، نایلونی و شوینده ها که طیف عظیمی از مصرف روزانه فروشگاهها و خانوارهای ایرانی را تشکیل میدهد ارائه میشود.

کاهش هزینه تبدیل کالا، کاهش ریسک خرید از بازار سنتی، افزایش بهره وری معامله و افزایش رقابت پذیری از اهداف عمده این بنکداری آنلاین محصولات میباشد. سیستم های فروش آنلاین روز به روز عرصه بیشتری را در بازارهای جهانی به خود اختصاص میدهند و این مهم باعث شده افزایش تعاملات بر بستر فضای مجازی مورد اطمینان بازار مدرن ایران باشد. عمده فروشی آنلاین تام مارکت با تمرکز بر تامین مستقیم محصولات از تولید کنندگان به بازار هدف این مهم را پیگیر است.

بنکداری آنلاین

حوزه مشتریان رزگل

با توجه به اینکه محصولات در تام مارکت به صورت عمده به فروش میرسد، حوزه اصلی مشتریان این وب سایت به شرح ذیل میباشد:

 

  • بنکداری ها و عمده فروشی ها

بسیار از بنکداری های مستقر در شهرهای ایران، محصولات خود را با یک یا چند واسطه از تولید کنندگان اصلی تامین میکنند. همین امر باعث میشود قیمت تمام شده با در نظر گرفتن هزینه حمل و نقل کالا از محل تولید تا محل مصرف بیشتر از حد توجیه پذیر باشد که در انتها این مهم باعث افزایش قیمت فروش به مصرف کننده نهایی میشود. در تام مارکت با توجه به اینکه محصولات به صورت مستقیم از تولید کنندگان تامین میشود و یا حتی در بسیاری موارد تام مارکت خود اقدام به تولید نموده است، پس تامین کالا به صورت عمده برای عمده فروشیهای سراسر ایران در بسیاری موارد توجیه پذیر است.

  • ادارات و سازمانها و شرکتها

اکثر ادارات و سازمانها و شرکتها، محصولات مصرفی روزانه خود از قبیل دستمال کاغذی و نایلون وشوینده را به صورت عمده خرید میکنند. یکی از مشکلات همیشگی این سازمانها تامین کالا با قیمت بهینه به همراه فاکتور رسمی میباشد. از آنجا که تام مارکت به صورت کاملا رسمی و قانونی فعالیت میکند، میتواند انتخاب مناسبی برای این مجموعه ها جهت تامین نیازهای خود میباشد.

  • سوپرمارکتها و فروشگاههای بزرگ

از آنجا که دارندگان فروشگاههای بزرگ و سوپر مارکتها اکثر زمان کاری خود را در داخل مجموعه مشغول فروش و مدیریت واحد تجاری خود هستند، فرصت سرکشی به بازار و تامین بهینه محصولات را ندارند. بدین منظور شرکتهای مختلف پخش اقدام به پخش گرم  و پخش سرد به صورت مویرگی به سوپرمارکتها میکنند. اصلی ترین ایراد این روش پخش زمانبر بودن و درگیر بودن با چندین شرکت جهت تامین کالاهای مورد نیاز است. از آنجا که در تام مارکت طیف وسیعی از محصولات از برندهای مختلف به صورت مستقیم تامین میشود، خرید و سفارش گذاری آنلاین میتواند بهترین و به صرفه ترین راهکار برای فروشگاه داران محترم باشد.

  • فروشگاههای آنلاین و مجازی

هر سیستم کسب و کار اینترنتی، نیاز به تامین محصول از یک روش منحصر به فرد و سریع را دارا میباشد. از آنجا که تام مارکت دارای سیستم تامین و توزیع پرقدرت به همراه سیستم لوجستیک کارامد میباشد، برخی از مشتریان ما را فروشندگان فضای مجازی تشکیل میدهند. تام مارکت آمادگی دریافت غیر مستقیم سفارش و توزیع به مصرف کننده نهایی را با استفاده از سیستم لوجستیک خود دارا است.

  • خانواده ها و مصرف کنندگان نهایی

هر خانواده ایرانی برای خریدهای ماهانه و مدت دار خود به فروشگاههای بزرگ هر شهر مراجعه میکند تا بتواند اصطلاحا به صورت عمده و با قیمت کمتر نیاز چند ماه خود را تامین کند، از آنجا که در تام مارکت محصولات با قیمت حداقلی ارائه میشود و نیز تام مارکت دارای سیستم لوجستیک اختصاصی میباشد. خانواده ها و مصرف کنندگان نهایی میتوانند نیاز خود را از طریق تام مارکت تامین کنند. در واقع هر خانواده میتواند سبد مورد نیاز خود را با حداقل قیمت از طریق عمده فروشی آنلاین تام مارکت تامین کند.

روشهای تامین عمده فروشی تام مارکت

روشهای تامین عمده فروشی آنلاین رزگل چه گونه است؟

از آنجا که تامین کالا از مهمترین وظایف یک مجموعه پخش میباشد، تام مارکت روشهای بهینه و کارآمد تهیه و تامین را در پیش رو دارد. مجموعه پخش رزگل با اتکا به توان تولید خود در زمینه محصولات سلولزی با برند پرپرواز و همچنین ارتباط مستقیم با دیگر تامین کنندگان حوزه نایلونی، یکبارمصرف، شوینده و … اقدام به راه اندازی سیستم سفارش و تحویل تامین کالا به صورت مستقیم از کارخانجات و تولید کنندگان میباشد.

ما در تام مارکت به صورت مستقیم پس از دریافت سفارش از مشتری نهایی، خرید را از تامین کننده به صورت تسویه حساب نقدی انجام میدهیم و بر اساس مدت زمان تحویل برای مشتریان محترم ارسال میکنیم.

روشهای ارسال  تام مارکت چه گونه است؟

با توجه گستردگی جغرافیایی مشتریان تام مارکت، سیستم ارسال و لوجستیک محصولات تام مارکت از روشهای متنوعی بهره مند است. برای مشتریان سطح تهران از سیستمهای توزیع آنلاین استفاده میشود و برای مشتریان شهرستانی از سیستمهای یکپارچه کشوری مانند باربری های طرف قرارداد، شرکت ملی پست جمهوری اسلامی و تیپاکس استفاده میشود.

شرح جزئیات نحوه ارسال در صفحه شرایط تحویل قابل دسترسی است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر تام مارکت تماس حاصل فرمایید.