خانه / پخش رزگل چه گونه کار میکند

عمده فروشی رزگل چه گونه کار میکند

تقریبا میشه گفت لغت عمده فروشی و یا بنکداری برای همه ما ایرانی ها آشناست و هر وقت میخوایم از یک محصولی به میزان زیادی خرید کنیم میریم سراغ این عمده فروشی ها و یا به اصطلاح بنکداری ها. توی هر صنفی هم یک بورس عمده فروشی وجود داره که توی یک نقطه از شهر متمرکز شدند و شروع میکردن به فروش به مشتریان مورد نظر خودشون.

نقش عمده فروشی توی شبکه توزیع و پخش کالاها غیر قابل انکار کردنه و تقریبا میشه گفت بدون حضور بنکداری ها نمیشه کالاها رو به نسبت درست و به موقع به دست فروشگاهها و مصرف کنندگان نهایی رسوند. 

در سیستم سنتی وقتی یک نفر نیاز داشت از یک محصولی به صورت عمده خرید کنه باید میرفت و آدرس و یاشماره تلفن چند تا بنکداری مرتبط رو پیدا میکرد و حضوری یه سری به اونا میزد و کالاو یا کالاهای مورد نیاز رو خرید میکرد. حالا تصور کنید یک نفر از یه شهر دور بخواد مثلا دستمال کاغذی عمده خرید کنه یا مثلا نایلون و ظروف یکبار مصرف رو به صورت عمده خرید کنه. باید چی کار میکرد؟؟!!

باید بیاد تهران، توی ترافیک تهران دنبال یک بنکداری و یا عمده فروشی مرتبط و مطئن بگرده و در اخر هم با کلی دل نگرانی خریدش رو انجام بده. حالا فرض کنید همین فرد بخواد برای بار دوم بعد از ۲ ماه بیاد و خرید کنه، البته برای بار دوم میتونه به صورت تلفنی خرید کنه اما در نظر بگیرید هر دفعه برای قیمت گرفتن باید کلی وقتش رو پای تلفن صرف کنه که بتونه لیست جدید قیمتها رو بگیره و تازه از کجا مطمئن باشه که این بهترین قیمت توی بازاره؟؟

وقتی همه موارد بالا رو در نظر بگیریم، متوجه میشیم که یک سیستم ساخت یافته و منسجم به صورت آنلاین برای مشتریانی که قصد خرید عمده رو دارن میتونه کارساز باشه. اینجاست که پای عمده فروشی آنلاین میاد وسط. عمده فروشی آنلاین تمامی مشکلات ذکر شده رو به طور کامل برطرف میکنه. 

 

عمده فروشی آنلاین رزگل

نحوه ثبت سفارش و ارسال در عمده فروشی رزگل

  • انواع محصولات به صورت نقدی به فروش می رسند. 
  • خرید عمده محصولات صرفا بیش از ۱۰ کارتن از هر ردیف محصول میباشد. 
  • ارسال کالا در مناطق ۲۲ گانه تهران توسط شبکه حمل و نقل بازرگانی رزگل صورت میپذیرد 
  • ارسال کالا به شهرستان توسط باربری های رسمی و یا معرفی شده از سوی خریدار صورت میپذیرد 
  • فروش سازمانها و ارگانها به صورت رسمی به همراه ارائه فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده صورت میپذیرد. 
  • امکان تحویل بارهای سفارش گذاری شده به صورت روزانه میباشد. 
  • جهت آگاهی از جشنواره ها و تخفیفات فصلی به وب سایت رزگل www.rosegolco.ir مراجعه نمایید. 
  • در صورت تمایل برای خرید خرده محصولات به قیمت های عمده به فروشگاه آنلاین تام مارکت www.taammarket.ir مراجعه نمایید