خدمات ارائه شده به شرکت ها و سازمان ها

امروزه اکثر شرکتها در تکاپوی افزایش بهره وری و سرعت گردش کار در سیستمهای خویش میباشند. این امر هر روز مهم تر میشود زیرا هزینه های اجرایی و مدیریتی شرکتها تاثیر مستقیم بر روند سرعت گردش کار دارند. یکی از راهکارهایی که همیشه توسط کارشناسان و مدیران با تجربه ارائه شده است، برون سپاری امورات غیر تخصصی به شرکتهای فعال در حوزه مذکور است.

یکی از واحدهای تاثیر گذار در فعالیت های شرکتها و سازمانها واحد خرید و یا تامین میباشد، که این واحد ملزم به تامین تمامی نیازهای سازمان متبوع خویش  وسفارشات اداری را دارا میباشد که از جمله نیازهای تمامی شرکتها و سازمانها اقلام مصرفی و بهداشتی روزانه میباشد. کالاهایی قبیل دستمال کاغذی، انواع شوینده ها، مواد غذایی( آبدارخانه/آشپزخانه ها) و همچنین لوازم التحریر از جمله این لیست میباشند. البته موارد مذکور صرفا برای محیط های اداری در نظر گرفته شده چه بسا در محیط های کارگاهی لوازم مصرفی متفاوت تری هم مورد نیاز است؛ ازقبیل جار و خاک انداز، طی و کف شور و یا دیگر لوازم مصرفی. لوازم مصرفی برخلاف تصور همگان انرژی و هزینه زیادی از واحد های خرید میگیرد، از مهمترین دلایل سختی این گونه لوازم میتوان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • طیف گسترده سفارشات اداری  در دسته ها مختلف 
  • تنوع بسیار زیاد برند برای هر محصول 
  • دامنه گسترده قیمتی برای هر محصول با توجه به کیفیت 
  • گستردگی جغرافیای  تامین کنندگان تخصصی هر محصول 
  • عدم ارائه فاکتور توسط واسطها و فروشندگان غیر رسمی 
  • زمان بر بودن جستجو در بازار و پرهزینه بودن 
  • کاهش بهره وری در نیروهای خرید به دلیل تعدد تامین کنندگان 
  • و بسیاری دلایل دیگر که باتوجه شرایط فصلی متغیر است  
تامین کالای مصرفی ادارات

پخش رزگل چه گونه به سازمانها و شرکتها کمک میکند؟

با درنظر گرفتن تمامی مشکلات بالا، سعی کردیم زیرساختها و خدمات پخش رزگل را به نحوی پیاده سازی کنیم تا بتوانیم در بهترین و سریع ترین حالت ممکن تمامی خدمات مربوط به تامین کالای مصرفی ادارات، کارخانجات و دیگر سفارشات اداری را محیا کنیم. از این رو خدمات زیر در پخش رزگل ویژه تمامی ادارات،شرکتها،سازمانها و کاخانجات قابل ارائه میباشد:

– تامین تمامی سفارشات اداری از قبیل شوینده، دستمال کاغذی، لوازم یکبارمصرف، لوازم آبدارخانه 

– تامین سفارشات به صورت مستقیم از تامین کنندگان با قیمت عمده 

– ارائه فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده برای تمامی سفارشات اداری 

-تحویل مستقیم تمامی سفارشات به شرکتها در سراسر ایران 

– امکان پرداخت در محل برای تمامی سفارشات اداری 

– امکان تحویل حضوری به کارپزداز شرکتها در محل انبار مرکزی رزگل 

– حمل و نقل رایگان سفارشات ویژه ادارات و سازمانها

 

دایره مشتریان پخش رزگل

ما در شرکت بازرگانی تجاری رزگل تام آمادگی ارائه خدمات به تمامی خریداران عمده محصولات مصرفی را دارا هستیم و در سالهای فعالیت خود توانسته ایم به اقصی نقاط ایران و طیف متنوعی از مشتریان خدمات رسانی کنیم. برخی از مهمترین مشتریان ما شرکتهای پتروشیمی، کارخانجات فولادی، بانکها، سازمانها و نهادهای دولتی، هتلها و مهمانسراها و تعداد زیادی شرکتها و دفاتر خصوصی هستند. 

از سوی دیگر خوشبختانه در سالهای گذشته از تمامی نقاط ایران پهناور عزیز توانسته ایم مشتریانی داشته باشیم و در حداقل زمان ممکن خدمات مورد تعهد را ارائه دهیم. در این راه نیاز به مشارکت و همراهی شما مشتریان و دوستان عزیز را داریم تا بتوانیم به اهداف خویش که همواره تعالی مصرف کنند و هم میهنان عزیز است برسیم.