معرفی شرکت

شرکت بازرگانی تجاری رزگل تام با هدف فعالیت در حوزه تامین، توزیع، پخش و صادرات کالاهای اساسی، محصولات شوینده و بهداشتی و دیگر لوازم مصرفی پا به عرصه وجود گذاشت. شر کت بازرگانی رزگل تام با الگوبرداری از شرکتهای بین المللی فعال در این حوزه اقدام به راه اندازی سیتمهای نوین پخش و توزیع در کشور نموده است. همواره سیستمهای پخش و توزیع کالا به عنوان یکی از اصلی ترین زنجیره های اقتصادی در کل دنیا محسوب شده و به عنوان یکی از گروههای حساس اقتصادی در نظر گرفته میشود. معمولا شرکتهای توزیع و پخش زودتر از دیگر بخشهای اقتصادی نیازهای جامعه را درک میکنند و با توجه به بازخوردها اقتصادی بازار میتوانند راهنمای خوبی برای تولید کنندگان و دیگر محرک های اقتصادی دولتی باشند. شرکتهای توزیع و پخش، عمده فروشی ها و بنکداری ها از آنجا در ارتباط تنگاتنگ با تامین کنندگان، تولید کنندگان ومصرف کنندگان هستند به سرعت جریان نقدینگی در کشور را میتوانند تشخیص دهند و به همین ترتیب نیازهای به روز شده مشتریان را به تولید کنندگان به سرعت انتقال دهند

نمای گرافیکی عمده فروشی

عمده فر وشی

امروزه در کشورهای توسعه یافته سیستمهای پخش و توزیع بر بستر اینترنت انتقال پیدا کرده، تبعا شرکت بازرگانی تجاری رزگل تام با الگوبرداری از سیستمهای نوین توزیع کالا از دیگر نقاط جهان اقدام به پیاده سازی این سیستمها در ایران نیز نموده است. ما در بازرگانی تجاری رزگل با استفاده از بستر اینترنت و بازرایابی اینترنتی مدرن توانسته ایم برندهای معتبر تولید داخل کشور را مستقیما به دست مصرف کنندگان عزیز برسانیم و از سوی دیگر بستر فروش مطمئن تری برای تولید کنندگان همکار محیا کنیم. ما با راه اندازی وب سایت رزگل با هدف اعلام قیمت به روز و سفارش گذاری مستقیم از خریداران توانسته ایم به عنوان اولین توزیع کننده رسمی اینترنتی در کشور مشتریان متنوعی از بخشهای مختلف دولتی، نیمه دولتی، خصوصی و بانکها را در گستره مشتریان خود داشته باشیم.

فروش اینترنتی

کم کردن فاصله تولید کننده وتامین کننده و طبیعتا کاهش قیمت محصولات  یکی از اهداف اصلی ما در راه اندازی این شرکت بود، و تنها راهکار عملیاتی کردن این هدف توزیع مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده  عزیز میباشد، ما در شرکت  رزگل تام علاوه بر فروش به صورت عمده به دیگر توزیع کنندگان کالا در سراسر کشود اقدام به راه اندازی سیستم خرده فروشی اینترنتی و تحویل کالا مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده در سطح کشور شده ایم. سایت تام مارکت بستر فروش خرده فروش محصولات شوینده و بهداشتی است که با داشتن سیستم انبارش و حمل و نقل مستقل امروزه طیف وسیعی از محصولات مصرفی را به دست مشتریان خانگی عزیز میرساند. از آنجا که تمامی این کالا ها به صورت مستقیم از تولید کنندگان و یا تامین کنند گان اصلی به دست مشتریان عزیز میرسد، در بسیاری از حوزه ها قیمت تمام شده تحویلی به مشتری بسیار نازل تر و بهینه تر از دیگر وب سایتهای فروش معادل میباشد. علاوه بر تمامی این امکانات سرعت تحویل روزانه و مستقیم از انبار رزگل یکی دیگر از مزیت های رقابتی ما در قیاس با دیگر شرکتهای همکار میباشد.

قفسه سوپرمارکت

توسعه زیرساخت

افزایش توان رقابتی، متمایز ساختن خدمات و سرعت گردش کالا یکی از مهمترین اهداف ما در بازرگانی تجاری رزگل تام بوده است. به منظور دستیابی به اهداف مذکور، توسعه زیرساختهای انبارش و حمل و نقل از روزهای آغازین سرلوحه ما قرارگرفته است و امروزه رزگل تام با داشتن دو انبار در نقاط مرکزی و جنوبی تهران، بهره مندی از ناوگان خودرویی و موتوری سفارشات مشتریان را در حداقل زمان ممکن به دست مصرف کنندگان میرساند. لازم به ذکر است این توسعه به صورت دائم در حال انجام است. هرچند که دوران کرونا تهدیدی برای این امر به شمار میرفت اما خوشبختانه با حمایت تمامی مشتریان عزیز این روند متوقف نشده است و هرروزه ادامه دارد.

تحقیق و توسعه

آگاهی از نیازهای مصرف کنندگان نهایی و خواسته های جدید بازار، راه اندازی واحد تحقیق و توسعه را اجتناب ناپذیر مینماید. بازرگانی تجاری رزگل تام چند ماه پس از تاسیس اقدام به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه خود نموده است. در این واحد نیازهای جامعه قبل از سرریز شدن درخواستها به اطلاع تولید کنندگان محترم رسانده میشود و برای فروش فصلی کالاها راهکارهای عملیاتی به تولید کنندگان ارائه میگردد. از سوی دیگر با توجه به خروجی تحقیقاتی این واحد، ما به دیگر تامین کنندگان و توزیع کنندگان خدمات مطالعاتی ارائه میدهیم به این امید که راهگشای دیگر بنگاههای اقتصادی فعال در این حوزه باشند.

بازرگانی

صادرات محصولات تولید داخل کشور و گسترش بازارهای منطقه ای و جهانی یکی از اصلی ترین اهداف بازرگانی تجاری رزگل تام بوده است، به همین روی از نخستین روزهای راه اندازی بازاریابی و برند سازی در کشورهای منطقه ای یکی از اقداماتی بود که بلافاصله توسط واحد بازرگانی شرکت رزگل تام صورت پذیرفت. خوشبختانه با تلاش مجدانه و همکاری تولید کنندگان مختلف ما توانسته این طیف گسترده ای از کالا های شوینده و بهداشتی را به دیگر کشورها صادر کنیم. از آنجا که در این امر موفقیت های اولیه صورت پذیرفت، ما اقدام به تاسیس دفتر تجاری و انبار در شهرهای کابل و مزار شریف نموده ایم و امروزه با استفاده از این دفاتر بازاریابی و برندسازی دیگر کالاهای مصرفی را در افغانستان انجام میدهیم. علاوه بر این طی دوسال گذشته صادرات کالاها و محصولات به کشور عراق نیز صورت پذیرفته است و انشالله به زودی روابط تجاری ما با کشورهای عمان و ازبکستان نیز آغاز خواهد شد.

تولید و بهره وری

یکی از اصلی ترین مشکلات تولید کنندگان محصولات داخلی، خصوصا تولید کنند گان جوان ، عدم بهره مندی از تیمهای فروش و پشتیبانی فروش میباشد که این مهم باعث ایجاد معضلات فراوانی برای آنها شده است. از آنجا که فروش و توزیع به عنوان یک تخصص جداگانه از تولید در نظر گرفته میشود و با اتکا به تجربه و دانش درون سازمانی رزگل تام، ما اقدام به کمک و بهسازی سیستمهای فروش چند شرکت تولیدی نموده ایم و در همین راستا توانسته این بهره وری و تولید این شرکتها را افزایش دهیم. صادرات محصولات شرکتهای تولید نوپا یکی از موفقیتهایی است که ما در این حوزه به دست آورده ایم و همچنان مشتاق به ادامه این همکاری با دیگر تولید کنندگان محترم میباشیم. از سوی دیگر بازرگانی تجاری رزگل تام آماده سرمایه گذاری برای تولید محصولات جدید در واحدهای تولیدی بوده است و خوشبختانه در این امر توانسته ایم تا میزانی اهداف خود را به سرانجام برسانیم و کماکان در این مسیر گام برمیداریم.

صنعت پخش و توزیع به عنوان یکی از ۱۰ صنعت مهم در چرخه های اقتصادی دنیا به شمار میرود؛حفظ  رابطه تنگاتنگ و دوطرفه میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان نیاز به تخصص، هوش، ظرافت و کارایی بیشتر نسبت به دیگر صنوف اقتصادی دارا هستند و دستیابی به اهداف در این صنعت نیازمند یاری از سوی تک تک مشتریان، تولید کنندگان و تامین کنندگان میباشد. ما در این مهم دست یاری به سمت شما عزیزان دراز میکنیم تا بتوانیم با همکاری، هم افزایی و روحیه تعاونی کشور عزیزمان ایران را به اعتلای جهانی برسانیم.

پهپاد ارسال کالا