18 آذر 1400 13:47

 

دستمال توالت  پرپرواز در طرحهای متنوع و از تیشو های ایرانی و خارجی  تهیه شده است. دستمالها به صورت 4 لایه تولید میشوند و هر رول حاوی حدود 100 گرم تیشو (هر عدد رول) است که به صورت تمام اتوماتیک تولید شده و بسته بنده شده است. شایان ذکر است دستمال توالت به عنوان دستمال دلسی نیز شناخته میشود. 

تمامی دستمالهای برند پرپرواز دارای گواهی سیب سلامت میباشند و بر اساس استاندارد 627 سازمان ملی استاندارد ایران تهیه و تولید شده است. بر اساس استاندارد ذکر شده، قطع هر برگ تیشو و وزن پرشده داخل هر جعبه به طور دقیق اندازه گیری و تولید میشود تا بتوان از بهترین کیفیت در مقایسه با دیگر برندهای موجود در بازار بهره برد و بتوان در بازار رقابتی این روزهای ایران فعالیت نمود. کارخانه تولید دستمال کاغذی پرپروزا در شهرک صنعتی هیدج زنجان واقع شده است. 

مشخصات فنی:

نوع تیشو به کار رفته در دستمال توالت پرپرواز از انواع ایرانی و داخلی میباشد. تمامی این تیشوها با مرغوبیت بالا مورد تایید سازمان ملی استاندار ایران میباشند. بسته به سفارش مشتری میتوان از تیشوهای داخلی و یا خارجی استفاده نمود. 

جنس لفاف دستمال توالت  پرپرواز ، از نوع مواد درجه 1 و غیر بازیافت میباشد که دارای شفافیت عالی جهت مشخص بودن طرح تیشو است. بسته بندی این محصولات به صورت اتوماتیک و با استفاده از اتوهای حرارتی صورت میپذیرد. 

از دیگر مزایای دستمالهای پرپرواز میتوان به قدرت جذب آب بالا، عدم پوره شدن در هنگام استفاده، لطافت بالا و یکسان بودن وزن در تمامی طرح ها اشاره کرد. این محصول بسیار مناسب برای استفاده روزانه در سرویس های بهداشتی و دیگر محیط های مشابه میباشد. 

این محصول دارای تنوع بسته بندی متفاوت میباشد و به صورت بسته های دوقلو،چهارقلو و 12 قلو تولید میشوند. هر کارتن از محصول دوقلو حاوی 32 بسته، محصول 4 قلو حاوی 16 بسته و محصول 12 قلو حاوی 6 بسته میباشند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای پخش رزگل در صفحه تماس با ما ارتباط حاصل فرمایید.